pingpong 2014 004

V pátek 8.8.2014 jsme vyměnili volejbalový míč za několik mnohem menších, volejbalovou síť nahradila pouhá síťka a hřištěm se stal zelený stůl. Ano, uhádli jste, po loňském úspěchu prvního ročníku sokolského turnaje ve stolním tenise, uspořádaného pro členy naší jednoty, jsme zorganizovali druhý ročník - Sokol Pingpong Cup 2014. Dějiště klání jsme přesunuli ze stísněných prostor zadního sálu BaReVe do pronajaté malé haly spřátelené sportovní jednoty TSV Solln. Díky probíhajícím letním prázdninám byla sice účast o trochu nižší než loni, ale o to dramatičtější byly všechny zápasy, které se hrály systémem "každý s každým" na dva vítězné sety. Turnaj nakonec vyhrál Tomáš Mrtvý, který odsunul loňského vítěze Standu Hluchníka až na druhé místo. Třetím byl náš "Drobeček" z Trenčína Jožka Malata, nyní již člen domácí jednoty TSV Solln. Mezi ženami se nejlépe umístila Ivanka Najšlová.

Celkovou výsledkovou tabulku najdete zde a pár záběrů z turnaje pak ve fotogalerii.